Originale Skoda Enyaq / Elroq fælge
| Mærke: | Skoda |
| Varenummer: | 5LA071499H 8Z8 PROTEUS |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Sølv |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 45 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
- Skoda Enyaq iV 2020 -->
- Skoda Elroq 2024 -->
- Skoda Karoq 2017 -->
- Skoda Octavia 2013 - 2023















