OBS. Originale VW ID.3 fælge, passer også til Cupra Born ✔️
Både fælge og dæk har præcis de samme parametre som Cupra Born hjulene ✔️
Sælges med Cupra centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra VW og godkendt til elbiler.
Bridgestone Turanza ECO sommerdæk ✔️ årg. 2025 ✔️ SEAL INSIDE ✔️
OBS: Fælgene er nye (afmonteret fra fabriksnye biler), men kan have mindre brugsspor fra afmontering.
Eksempler på disse kan ses på billederne.
Fælgene har ingen større skader – kun mindre kosmetiske mærker, som ikke vil være synlige på bilen.
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 10A601025J ANDOYA COOPER |
| Stand: | DEMO fælge (afmont. fra ny bil, aldrig kørt) |
| Farve: | sort / kobber |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 50 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja (Cupra) |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Bridgestone |
| Model: | Turanza ECO |
| Størrelse: | 215/50R19 93T |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | ✔️ |
| DOT: | årg. 2025 |


























