Originale BMW iX3 fælge
Fælgene passer også til BMW 3-serie G20 G21 + 5-serie G30 G31 ✔️
Bemærk: Fælgene er todelte. Ved ridser kan coveret udskiftes (findes også i sort uden sølvdetaljer).
| Mærke: | BMW |
| Varenummer: | 6895627 |
| Stand: | Nye fælge / Udstillings model * |
| Farve: | sort / poleret |
| Centerkapsler: | ✔️ |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | ET34 |
| Centerhul: | 66,6mm |
- Aldrig monteret på en bil.
- Fælgene har haft nye dæk monteret, som efterfølgende er blevet afmonteret.




















