Originale Mercedes fælge monteret med Hankook Winter EVO 3 W330 vinterdæk
| Mærke: | Mercedes |
| Varenummer: | A2534012200 |
| Stand: | NYE fælge afmont. fra ny bil |
| Farve: | Tremolite metallic / poleret |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 38 |
| Centerhul: | 66,6mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS ventiler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | Winter EVO 3 W330 |
| Størrelse: | 245/45 R19 102V XL |
| Kvalitet: | Premium |
| DOT: | årg. 2024 |












