Originale Mercedes fælge monteret med Bridgestone LM005 MO vinterdæk
MO - Mercedes optimeret ✔️ DOT årg. 2024 ✔️
| Mærke: | Mercedes |
| Varenummer: | A2534012200 |
| Stand: | NYE fælge afmont. fra ny bil |
| Farve: | Titanium grå / poleret |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 38 |
| Centerhul: | 66,6mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS ventiler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Bridgestone |
| Model: | Blizzak LM005 |
| Størrelse: | 235/55 R19 105H XL |
| Kvalitet: | Premium |
| MO: | Mercedes optimeret |
Mercedes-Benz GLC SUV X253 2015 - 2022
Mercedes-Benz GLC COUPE C253 2016 - 2023














