Originale Mercedes fælge monteret med Pirelli Powergy sommerdæk
| Mærke: | Mercedes |
| Varenummer: | A2534012200 |
| Stand: | Helt ny / Udstillings model |
| Farve: | Titanium grå / poleret |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 38 |
| Centerhul: | 66,6mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS ventiler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirelli |
| Model: | Powergy |
| Størrelse: | 245/40R19 98Y XL |
| Kvalitet: | Premium |



















