Originale Mercedes fælge inkl. TPMS dæktrykssensorer ✔️
Fælgene har et par små ridser — billeder er på vej.
| Mærke: | Mercedes |
| Varenummer: | A2534012200 |
| Stand: | Nye fælge - afmonteret fra ny bil |
| Farve: | Titanium Grå / Poleret |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 38 |
| Centerhul: | 66,6mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Mercedes E-Klasse ( W213 , S213 ) 2016 - 2023
(ikke til 300e, 300de)
Mercedes-Benz GLC SUV X253 2015 - 2022
Mercedes-Benz GLC COUPE C253 2016 - 2023
Mercedes X213 All Terrain 2017 -->
















