Originale CUPRA TAVASCAN vinterhjul ( Vulcano ) ✔️ * Passer IKKE til Cupra Tavascan VZ
Pirelli Scorpion Winter vinterdæk ELT - dæk til elbiler ✔️ årg. 2024 ✔️ SEAL INSIDE
| Mærke: | Cupra |
| Varenummer: | 11H601025A VULCANO |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Sort |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirelli |
| Model: | Scorpion Winter |
| Størrelse: | 2stk. 235/55R19 101T 2stk. 255/50R19 103T |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Ja |
| ELT: | Dæk til elbiler |
| DOT: | årg. 2024 |















