OBS: ORIGINALE VW ID.5 fælge - passer også til CUPRA TAVASCAN
Fælgene har præcis de samme specifikationer som de originale fælge til Cupra Tavascan ✔️
- Sælges med originale CUPRA centerkapsler ✔️
- Fælgene er af højeste VW kvalitet og godkendt til elbiler ✔️
* Passer IKKE til Cupra Tavascan VZ
| Mærke: | VW (Cupra navkapsler) |
| Varenummer: | 11A601025 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort højglans + poleret front |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 45 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |










