ORIGINALE 19" sommerhjul til CUPRA BORN 2021 -->
| Mærke: | Seat / Cupra |
| Varenummer: | 5FA601025F |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort højglans |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 49 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | iON Evo |
| Størrelse: | 215/50R19 97H XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |
| DOT: | årg. 2024 |













