OBS. Originale VW fælge, passer også til Cupra Born ✔️
Sælges med Cupra centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra VW
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 5NA601025N AUCKLAND |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | graphite metallic + poleret front |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 7J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 43 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja (Cupra) |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | iON Evo |
| Størrelse: | 215/50R19 97H XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |
| DOT: | årg. 2024 |











