Originale BMW fælge - M Performance Double-spoke 715 M Orbit Grey
Passer til X1 F48 + X2 F39 + X1 / iX1 U11 + X2 / iX2 U10 ✔️
| Mærke: | BMW |
| Varenummer: | 8008616 Styling 715M |
| Stand: | Helt ny / * udstillingsmodel |
| Farve: | Orbit Grey + poleret front |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 47 |
| Centerhul: | 66,5mm |
| Centerkapsler: | Ja |
- Aldrig monteret på en bil.
- Fælgene har haft nye dæk monteret, som efterfølgende er blevet afmonteret.





















