Originale BMW iX3 G08 sommerhjul
| Mærke: | BMW |
| Varenummer: | 6895627 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | jet black |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 34 |
| Centerhul: | 66,6mm |
| Centerkapsler: | ✔️ |
| TPMS sensorer: | ✔️ |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Bridgestone |
| Model: | Alenza 001 |
| Størrelse: | 245/50R19 105W XL * |
| Kvalitet: | Premium |
| Run Flat: | Nej |







