Originale Audi Q8 E-Tron & E-tron fælge monteret med Hankook Winter EVO 3 X W330A vinterdæk ✔️ årg. 2025
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 4KE601025AK |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | antracitgrå + poleret front |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 36 |
| Centerhul: | 66,5mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS sensorer: | Nej |
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | Winter EVO 3 X W330A |
| Størrelse: | 255/55R19 111V XL |
| Kvalitet: | Premium |
Audi E-Tron 2018 -->
Audi E-Tron Sportback 2020 -->
Audi Q8 E-Tron 2022 -->
Audi Q8 E-Tron Sportback 2022 -->












