Originale Audi Q8 E-tron fælge
Fælgene passer også til Audi A4 B9 / Audi A5 B10 / Audi A6 C7 - C8 - C9 / Audi Q5 FY / Audi Q5 Sportback
(se listen nedenfor)
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 4KE601025AK |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | antracitgrå + poleret front |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 36 |
| Centerhul: | 66,5mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Audi E-Tron 2018 -->
Audi E-Tron Sportback 2020 -->
Audi Q8 E-Tron 2022 -->
Audi Q8 E-Tron Sportback 2022 -->
Audi A4 B9 2015 - 2024
Audi A5 B10 2024 -->
Audi A6 C7 2011-2018
Audi A6 C8 2018 -->
Audi A6 C9 2025 --> *
* Passer ikke til e-tron
Audi Q5 2017 -->













