Originale Audi A5 fælge
Passer til:
Audi S5 / A5 B8 2007-2016
Audi S5 / A5 B9 2016-2025
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 8T0071499B |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv / poleret front |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 9J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 33 |
| Centerhul: | 66,5mm |
| Centerkapsler: | Ja |











