Originale Audi fælge monteret med Hankook Ventus S1 EVO 4 sommerdæk ✔️
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 4G0071499 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | grafit / poleret |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 |
| Centerhul: | 66,5mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | Ventus S1 EVO 4 |
| Størrelse: | 245/35 ZR19 93Y XL |
| Kvalitet: | Premium |















