Originale Audi fælge monteret med Hankook Winter EVO3 W330 vinterdæk
Passer til : Audi A5 B10 2024 --> (245/40R19) + Audi A4 B9 2015 --> (245/35R19)
Ved bestilling bedes du skrive, hvilken bil du har.
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 4G0071499 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Grafit / poleret |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 45 |
| Centerhul: | 66,5mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | Winter EVO3 W330 |
| Størrelse: | 245/40 (35) R19 98V XL |
| Kvalitet: | Premium |














