Originale Audi A3 fælge monteret med Pirelli Powergy sommerdæk årg. 2025
Hjulene passer til Audi A3 8V og 8Y (se listen nedenfor)
| Mærke: | Audi SPORT |
| Varenummer: | 8V0601025AS |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | titaniumoptik / poleret |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 49 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirelli |
| Model: | Powergy |
| Størrelse: | 235/35R19 91Y XL |
| Kvalitet: | Premium |
• AUDI A3 8Y 2020 -->
• AUDI A3 8V 3-dørs og Sportback 2012-2020
• AUDI A3 8V Cabrio 2014-2020
• AUDI A3 8V Limousine 2013-2020













