Originale Audi A3 S3 RS3 fælge
Passer til:
Audi A3 8V Cabrio , Limousine 2012 - 2020
Audi RS3 2017 - 2021
Audi A3 8Y Sportback , Limousine 2021 -->
| Mærke: | Audi Sport |
| Varenummer: | 8V5071499A LD8 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 42 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |












