Originale Audi A3 fælge
Fælgene passer til Audi A3 & Q2 & Q3 (se listen nedenfor)
| Mærke: | Audi SPORT |
| Varenummer: | 8V0601025AS |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | titaniumoptik / poleret front |
| Diameter: | 19" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 49 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
• AUDI A3 8Y 2020 -->
• AUDI A3 8V 3-dørs og Sportback 2012-2020
• AUDI A3 8V Cabrio 2014-2020
• AUDI A3 8V Limousine 2013-2020
• Audi Q2 2016 - 2023
• Audi Q3 SUV 2018 -->
• Audi Q3 Sportback 2019 -->















