Kan afhentes i Viborg eller sendes med hurtig levering fra dag til dag.
Pris pr. sæt (4stk.) - 11,995kr inkl. moms
Originale VW Tiguan fælge monteret med Firestone Winterhawk 4 vinterdæk årg. 2025 ✔️
VW Tiguan 5N (MQB) 2016 - 2024
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 5NA601025AD FRANKFURT |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 7J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 43 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Firestone |
| Model: | Winterhawk 4 |
| Størrelse: | 235/55R18 104V XL |
| Kvalitet: | Premium |














