Originale Volkswagen ID.4 & ID.5 fælge
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 11A601025C |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sort højglans + poleret front |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 45 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
- VW ID.4 2020 --> * Gælder biler hvor producenten tillader brug af 18" hjul.
- VW ID.5 2020 --> * Gælder biler hvor producenten tillader brug af 18" hjul.
- VW ID BUZZ 2022 --> * Gælder biler hvor producenten tillader brug af 18" hjul.
- VW Arteon 2017 -->
- VW Arteon Shooting Brake 2020 -->
- VW Arteon eHybrid
- VW Passat B8 2014 - 2023
- VW Passat B9 2024 -->
- VW Golf VIII 2020 -->
- VW Golf VII 2012-2020
- VW T-Roc 2017-2024











