OBS: Originale SEAT / CUPRA fælge, passer også til VW ID.3 & Golf & Touran & T-Roc
| Mærke: | SEAT CUPRA OE |
| Varenummer: | 5FA601025E |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | grå + poleret front |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 46 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja (VW) |
- VW ID.3 2020 -->
- VW Touran 2015 -->
- VW T-Roc 2017 -->
- VW Golf VII 2012-2020
- VW Golf VIII 2020 -->












