OBS. Originale SEAT / CUPRA fælge - passer også perfekt til VW Golf 7 / 8 , Touran, T-Roc, ID.3
Fælgene er af højeste Seat / Cupra kvalitet (Volkswagen gruppe) ✔️ Sælges med VW centerkapsler.
| Mærke: | Seat / Cupra (VW logo) |
| Varenummer: | 10E601025N Cyclone Dark Shadow |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | grå |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 50 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja (VW) |
- VW ID.3 2020 -->
- VW Touran 2015 -->
- VW T-Roc 2017 -->
- VW Golf VII 2012-2020
- VW Golf VIII 2020 -->






















