Originale CUPRA FORMENTOR fælge
| Mærke: | SEAT CUPRA OE |
| Varenummer: | 5FF071498 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 40 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
CUPRA Formentor 2020 -->
CUPRA Ateca 2018 -->





| Mærke: | SEAT CUPRA OE |
| Varenummer: | 5FF071498 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 40 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |