OBS. Originale VW fælge, passer også til Cupra Born ✔️
Sælges med Cupra centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra VW
Monteret med Pirelli Powergy Winter vinterdæk DOT årg 2024 ✔️
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 5NA601025AD |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Sølv |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 7J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 43 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja (Cupra) |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirelli |
| Model: | Powergy Winter |
| Størrelse: | 215/55R18 99V XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |













