OBS. Originale VW ID.3 vinterhjul, passer også til Cupra Born ✔️
Både fælge og dæk har præcis de samme parametre som Cupra Born hjulene ✔️
Sælges med Cupra centerkapsler ✔️ Fælgene er af højeste kvalitet fra VW og godkendt til elbiler.
Monteret med Goodyear UltraGrip Performance + vinterdæk DOT årg 2023
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 10A071498 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Sølv |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 50 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja (Cupra) |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Goodyear |
| Model: | UltraGrip Performance + |
| Størrelse: | 215/55R18 95T |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Ja |
| DOT: | årg. 2023 |














