Kan afhentes i Viborg eller sendes med hurtig levering fra dag til dag.
Pris pr. sæt (4stk.) - 9995kr inkl. moms
Originale Cupra fælge monteret med Bridgestone Blizzak LM005 vinterdæk årg. 2023
| Mærke: | Cupra |
| Varenummer: | 10E601025N Cyclone Dark Shadow |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | grå |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 50 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Bridgestone |
| Model: | Blizzak LM005 |
| Størrelse: | 215/55R18 99V |
| Seal Inside: | Nej |
| DOT: | årg. 2023 |






















