OBS. Originale VW fælge, passer også til Cupra Born ✔️
Sælges med Cupra centerkapsler ✔️
Goodyear EfficientGrip Performence 2 sommerdæk DOT årg. 2023 (3223)
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 5NA601025AD |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 7J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 43 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Goodyear |
| Model: | EfficientGrip Performance 2 |
| Størrelse: | 215/55R18 99V XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Seal Inside: | Nej |
| DOT: | årg. 2023 |











