Originale SEAT / CUPRA fælge
| Mærke: | SEAT CUPRA OE |
| Varenummer: | 5FA601025E |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | grå / poleret front |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 46 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja (Cupra eller Seat) |




| Mærke: | SEAT CUPRA OE |
| Varenummer: | 5FA601025E |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | grå / poleret front |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 46 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja (Cupra eller Seat) |



