Originale CUPRA Born fælge
| Mærke: | SEAT CUPRA OE |
| Varenummer: | 10E601025N Cyclone Dark Shadow |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | grå |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 50 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja (Cupra eller Seat) |











| Mærke: | SEAT CUPRA OE |
| Varenummer: | 10E601025N Cyclone Dark Shadow |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | grå |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 50 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja (Cupra eller Seat) |



