Originale BMW M fælge monteret med Hankook Winter EVO3 X W330A vinterdæk ✔️
Double-spoke 570M Ferric Grey
Passer til BMW X1 / iX1 U11 + X2 / iX2 U10 ✔️
| Mærke: | BMW |
| Varenummer: | 7850456 Styling 570M |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Ferric Grey / Poleret |
| Diameter: | 18" |
| Bredde:8 | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 51 |
| Centerhul: | 66,6mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| RDCi / TPMS sensorer: | Ja (originale) |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Hankook |
| Model: | Winter EVO3 X W330A |
| Størrelse: | 225/55R18 102V XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Run Flat: | Nej |













