Originale BMW fælge - Double-spoke 570M Ferric Grey
Inkl. ORIGINALE BMW dæktrykssensorer RDCi / TPMS ✔️
Passer til X1 F48 + X2 F39 + X1 / iX1 U11 + X2 / iX2 U10 + BMW F45 Active Tourer ✔️
| Mærke: | BMW |
| Varenummer: | 7850456 Styling 570M |
| Stand: | Helt ny / Udstillingsmodel * |
| Farve: | Ferric Grey + poleret front |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 51 |
| Centerhul: | 66,6mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS sensorer: | Ja |
- Aldrig monteret på en bil.
- Fælgene har haft nye dæk monteret, som efterfølgende er blevet afmonteret.













