Originale BMW M fælge monteret med Pirelli Powergy 2 sommerdæk ✔️ årg 2025
Double-spoke 570M Ferric Grey
Passer til BMW X1 / iX1 U11 + X2 / iX2 U10 ✔️
| Mærke: | BMW |
| Varenummer: | 7850456 Styling 570M |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Ferric Grey / poleret front |
| Diameter: | 18" |
| Bredde:8 | 7,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 51 |
| Centerhul: | 66,6mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| RDCi / TPMS sensorer: | Ja (originale) |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirelli |
| Model: | Powergy 2 |
| Størrelse: | 225/55R18 102Y XL |
| Kvalitet: | Premium |

















