Originale BMW F40 F44 fælge - 556M Ceriumgrey
Passer også til BMW F45 Active Tourer ✔️
| Mærke: | BMW |
| Varenummer: | 8053524 556M Ceriumgrey |
| Stand: | Helt ny / Udstillingsmodel * |
| Farve: | Ceriumgrey + poleret front |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 54 |
| Centerhul: | 66,6mm |
| Centerkapsler: | Ja |
- Aldrig monteret på en bil.
- På fælgene var der monteret nye dæk, som var blevet afmonteret.






