Originale BMW M fælge monteret med Dunlop Sport Maxx RT2 sommerdæk (inkl. TPMS)
BMW M Star-Spoke 386M
| Mærke: | BMW |
| Varenummer: | 7845852 / 7845853 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Styling: | 386M |
| TPMS ventiler: | Ja |
Sælges i kombinationssæt:
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 2stk. 7,5J , 2stk. 8J |
| Krydsmål: | 5x120mm |
| ET: | 2stk. ET45 , 2stk. ET52 |
| Centerhul: | 72,6mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Dunlop |
| Model: | Sport Maxx RT 2 |
| Størrelse: | 2stk. 225/40R18 92Y XL 2stk. 245/35R18 92Y XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Runflat: | Nej |



















