Originale Audi A4 B8 fælge
Fælgene passer til Audi A4 & A3 (se listen nedenfor)
| Mærke: | Audi |
| Varenummer: | 8K0071498A |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 18" |
| Bredde: | 8J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 47 |
| Centerhul: | 66,5mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Audi A4 B8 2008 - 2015
Audi A3 8V Cabrio , Limousine 2012 - 2020 (centreringsringe på 57,1mm - Gratis)
Audi A3 8V 2012-2020 (3-dørs og Sportback) (centreringsringe på 57,1mm - Gratis)
Audi A3 8Y Sportback , Limousine 2021 --> (centreringsringe på 57,1mm - Gratis)












