Originale VW fælge monteret med Firestone Winterhawk 4 vinterdæk ✔️
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 3G0071497B 8Z8 CORVARA |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 17" |
| Bredde: | 6,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 41 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS sensorer: | Nej |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Firestone |
| Model: | Winterhawk 4 |
| Størrelse: | 215/65R17 103H XL |
VW Tiguan (MQB) 2016 - 2024
VW Tiguan Allspace (MQB) 2017 - 2024
VW Tiguan eHybrid 2021 - 2024

















