Originale VW fælge monteret med Pirelli Powergy Winter vinterdæk
Passer til: VW Passat B8 2014 - 2023 / VW T-Roc 2017 --> / VW Touran 2015 -->
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 3G0071497B 8Z8 CORVARA |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 17" |
| Bredde: | 6,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 41 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| TPMS sensorer: | Nej |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirelli |
| Model: | Powergy Winter |
| Størrelse: | 215/55R17 98V XL |













