Originale VW fælge monteret med Pirelli Cinturato Winter 2 vinterdæk
Passer til:
VW Golf VII 2012-2020
VW Golf VIII 2020 -->
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 3G0071497B 8Z8 CORVARA |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 17" |
| Bredde: | 6,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 41 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirelli |
| Model: | Cinturato Winter 2 |
| Størrelse: | 205/50R17 93V XL |
| Kvalitet: | Premium |













