Originale Seat fælge
Passer til Seat Leon - Tarraco - Ateca (se listen nedenfor)
| Mærke: | Seat |
| Varenummer: | 5FJ601025 DYNAMIC |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 17" |
| Bredde: | 7J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 40 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Passer til:
Seat Leon 2012 -->
Seat Ateca 2016 -->
Seat Tarraco 2019 -->
Seat Alhambra 7N 2010-2022





