Originale VW fælge monteret med BF Goodrich sommerdæk
Passer til:
VW Passat B8 2014 - 2023
VW Sharan 2010 - 2022
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 7N0071496C CORVARA |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 16" |
| Bredde: | 6,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 33 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Sommerdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | BF Goodrich |
| Model: | Advantage |
| Størrelse: | 215/60R16 95V XL |








