Originale VW fælge monteret med Pirelli Cinturato Winter 2 vinterdæk ✔️
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 7N0071496C CORVARA |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | sølv |
| Diameter: | 16" |
| Bredde: | 6,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 33 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Pirelli |
| Model: | Conturato Winter 2 |
| Størrelse: | 215/60 R16 99H XL |
| Kvalitet: | Premium |











