Nye Originale VW fælge til VW Sharan / T-Roc / Passat
| Mærke: | VW |
| Varenummer: | 7N0071496C CORVARA |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Sølv |
| Diameter: | 16" |
| Bredde: | 6,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | 33 |
| Centerhul: | 57,1mm |
| Centerkapsler: | Ja |
- VW Sharan 2010 -->
- VW Passat B8 Sedan , Variant 2014 - 2023
- VW T-Roc 2017 -->

















