Originale BMW G20 G21 fælge 2018 -->
* Gælder biler hvor producenten tillader brug af 16" hjul.
| Mærke: | BMW |
| Varenummer: | 6876921 |
| Stand: | Helt ny / Udstillings model * |
| Farve: | sølv |
| Centerkapsler: | Ja |
| Diameter: | 16" |
| Bredde: | 6,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| ET: | ET22 |
| Centerhul: | 66,6mm |
- Aldrig monteret på en bil.
- På fælgene var der monteret nye dæk, som var blevet afmonteret.











