Originale BMW G20 G21 vinterhjul * monteret med Continental TS870 vinterdæk
* Gælder biler hvor producenten tillader brug af 16" hjul.
| Mærke: | BMW |
| Varenummer: | 6876921 |
| Stand: | Helt ny |
| Farve: | Sølv |
| Diameter: | 16" |
| Bredde: | 6,5J |
| Krydsmål: | 5x112mm |
| Indpresning / ET: | 22 |
| Centerhul: | 66,6mm |
| Centerkapsler: | Ja |
| RDCi sensorer: | Ja |
Dækspecifikationer:
| Dæktype: | Vinterdæk |
| Stand: | Helt ny |
| Mærke: | Continental |
| Model: | WinterContact TS870 |
| Størrelse: | 205/60R16 96H XL |
| Kvalitet: | Premium |
| Run Flat: | Nej |












